1. "Dejot nozīmē sasniegt pasaules, kas neeksistē, dziedāt tūkstoš paaudžu dziesmas, un izjust dzīves īsto nozīmi." Beth Jones.

  .

  Apmeklējot BIODANZA nodarbības ir svarīgi saprast un ievērot:

  Biodanza ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās, sociālās un garīgās veselības pilnveidošanās metode. Tā veicina cilvēka iekšējo resursu un pozitīvā potenciāla atraisīšanos un integrēšanu dzīvē. Biodanza caur mūziku un kustību ved tevi pie sevis kā arī dod iespēju apzināties sevi vairāk attiecībās. Pārmaiņas caur biodanza metodi notiek pakāpeniski, jo šādi cilvēka organisms jauno pieredzi apgūst un integrē pozitīvāk un efekts ir noturīgāks.

   

  Iknedēļas grupas nodarbības notiek reizi nedēļā - Otrdienās  - Labo Sajūtu Laboratorijā, plkst. 19:19 

  Nodarbības ieteicams apmeklēt regulāri.

  Maksa par vienu nodarbību 18 - eiro, 

  Maksa par četrām secīgām nodarbībām 52 - eiro 

  Neierodoties uz nodarbību, lūgums ziņot skolotājam.

  .

  DEJOJAM LĪDZ 19. JŪNIJAM.  SAULGRIEŽOS DEJOJAM STABURAGĀ. TAD SEKOS BRĪVLAIKS. ATSĀKSIM DEJU AUGUSTA BEIGĀS VAI SEPTEMBRA SĀKUMĀ. TIKS ORGANIZĒTA JAUNA DIENAS GRUPA.

  Pieteikties un uzzināt ko vairāk vari rakstot vai zvanot: 

  tel: +371 29150112

  e-pasts: antrasprakse@gmail.com

 2. PAR BIODANZA - MŪZIKA. KUSTĪBA. SATIKŠANĀS. MIJIEDARBĪBA.

  Apmēram 2 stundu garā nodarbībā mūzikas, kustības un citu dejotāju klātbūtnē, tev tiek piedāvāta iespēja būt pašam, būt patiesam, būt īstam. BIODANZA ir kā māksla, kas savieno dejotāju ar deju. Tā pamodina sajūtas būt šajā mirklī dzīvam, būt kustībā, būt kopā. BIODANZA. Latvijā pazīstama arī kā BIODEJA, ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, paplašināt apziņu,  mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.
 3. DEJA TAVAI DZIĻĀKAI SAITEI AR DZĪVI

  Ja vēlies pievienoties, raksti

  e-pasts:   antrasprakse@gmail.com

  tel. 29150112

  .

  Atrast vairāk informācijas vari vēl te:

  http://www.biodanzalatvia.lv/

  https://www.facebook.com/groups/382131960133499

  https://www.facebook.com/search/top?q=latvijas%20biodanza%20skolotāju%20asociācija

  https://www.biodanza.org/es/

  https://www.biodanza.org/es/

 4. DEJA TAVAM SIRDS MIERAM, GARA SPĒKAM UN VESELĪBAI

 5. DEJA TAVAM PRIEKAM UN BRĪVĪBAI

  "Dejas būtība ir radīt pirmatnēju laimes avotu. Mīlestību uz dzīvi. Tas nozīmē ļauties mūsu dziļākajai vēlmei pēc cilvēciska kontakta, tas nozīmē ļaut izpausties mūsu lielākajam talantam - mīlestības viedumam."/Bruno Džuliani/

  .

  BIODANZA dot Tev iespēju - atbrīvoties no ikdienas spriedzes, stresa, stereotipiem, aizspriedumiem un veidot savu dzīvi veselīgāku un pilnīgāku.

  .

  Dejā tu savienojies ar sevi un savu dzīvi, kļūstot vienots un veselāks. Dejā nav jāmācās noteiktus deju soļus. Tava daiskā kustība un mūzika līdzsvaro  racionālo un intuitīvo prātu, integrēt domas, jūtas un tavas darbības.

  .

  Biodanzu var dejot visi, kas to vēlas. Nav vajadzīgas iemaņas dejotprasmē. Arī vecumam un fiziskajai formai nav nozīmes. 

  .

  Biodanza palīdz paplašināt apziņu, pamodina vitalitāti, seksualitāti un spēju radīt.  Tā palīdz kļūt jūtīgākiem pret sevi un vairāk pieņemt otru, tā māca vairāk izjust dzīves plūsmu, un uzņemties atbildību par savu dzīvi. Biodanza  mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei. 

  .

  Biodanza atver iespējas dzīvot dzīvi veselīgāk, vērtīgāk, dabiskāk un priecīgāk.

 6. DEJA ATTIECĪBU SASKAŅAI UN SKAISTUMAM

  REGULĀRI APMEKLĒJOT BIODANZA NODARBĪBAS:

  • Mazinās ķermeņa spriedze, ikdienas nemiers un stress.
  • Paaugstinās imunitāte un uzlabojas veselība.
  • Sāc apzinies vairak sevi kā veselumu - savas emocijas, jūtas, prāta dabu un ķermeni.
  • Aktivizējas tava griba, motorais un afektīvais, radošais  potenciāls.
  • Tiek pārvarētas kontaktēšanās un tuvu attiecību barjeras.
  • Paplašinās apziņa un pasules redzējums.
  • Palīdz tev vairāk izpaust sevi un būt tam, kas esi!

 7. DEJA TAVAI DROSMEI BŪT

 8. PAR UZDRĪKSTEŠANOS BŪT

  - STĀSTS VAI SKATĪJUMS CAUR KATRĪNAS OBJEKTIVU  no Biodanza festivāla 2019.gadā

 9. SVARĪGAS LIETAS

  Izlasi! Tas Tev var palīdzēt justies komfortablāk un ļaut notikt produktīvām  izmaiņām.

  .

  • Katra nodarbība ir veidota citādi kā iepriekšējā, un tai ir konkrēts uzdevums.
  • Bieži, tas, kas sākotnēji rada diskomfortu, izbrīnu, satraukumu, pēcāk atklāj Tev plašāku un dziļāku redzējumu gan par sevi, gan pasauli, kā arī sniedz daudz vairāk iekšēju mieru.
  • Pirms dejošanas notiek sarunu aplis. Tas ilgst apmēram 30-40 minūtes, tajā katram dalībniekam ir iespēja dalīties ar pašsajūtu un savām atklāsmēm deju nodarbībās. Skolotājs sarunu aplī aktivizē nodarbības tēmu.
  • Lai vairāk izbaudītu deju, kustību, savu ķermeni, emocijas un jūtas, dejošanas daļā dalībnieki tiek aicināti nerunāt /pat domās/.  
  • Veltot dejā uzmanību savai iekšējai pasaulei -  Tu pamazām vairāk izzini sevi un savu jūtu pasauli. Pieņemot bez vērtējuma savas sajūtas un emocijas, kādas tas ir, - Tu pamazām novērosi kā tās mainās un atbrīvo Tevi no Tava prāta ierobežojumiem.
  • Skolotājs katru deju parāda un dod tai ievirzi. Tev tikai jāuzticās savam ķermenim un izjūtām un vienkārši jādara kā sanāk Tev un kā Tu jūties brīvi.
  • Reizēs, kad jūties neērti,  Tu vienmēr drīksti norādīt robežu vai paiet mālā, nejūtoties par to vainīgam.  Mēs visi mācāmies uzticēties sev, un mācāmies respektēt otra vēlmes!
  • Ja tevi pārņem negaidīdas emocijas vai spēcīgas jūtas – ļaujies tām, vienalga, kas tas būtu! Mūzika kā burvju instruments attīra mūs no nevajadzīgā. Ļauj visam būt kā ir! Ja būs nepieciešams tev palīdzēs!
  • Svarīgi ir palikt zālē līdz nodarbības beigām!
  • Ja tev gribas padalīties ar to, kas nomāc, satrauc, ir nesaprotams vai ļoti svarīgs - Tu vienmēr vari piezvanīt vai uzrakstīt savam skolotājam  un par to aprunāties. / antrasprakse@gmail.com  tel. +371 29150112/
  • Lai Tavs ieguvums būtu pilnvērtīgs Tev un pēc iespējas harmoniskāks - centies ierasties uz katru nodarbību. Lūgums dot ziņu skolotājam vai kādam no grupas, ja netiec uz kadu nodarbību!
  • Ja vēlies pats pavērot savu attīstības procesu, pēc nodarbības, atnākot mājās, vari pierakstīt vai uzzīmēt savas jūtas un emocijas!
  • Atceries, ka katram ir savs izaugsmes ceļš! Un salīdzināt vērtīgi ir tikai sevi ar sevi - kāds biju, kāds esmu!

 10. SIRSNĪGAS TIKŠANĀS

  2023. gada maijs

  Svinam svētkus jo ir pagājuši 7 gadi kopš vadu biodanza regulāras nodarbības.

 11. GARA SPĒKS

  2022.gada jūljs

 12. DROŠIBA

  2021. gada augusts

 13. RADOŠUMS

  2020. gada jūlijs

 14. DZĪVES VIEGLUMS

  2019. gada oktobrī

Antra Sloka ©