1. BIODANZA

  Apmēram 2 stundu garā nodarbībā mūzikas, kustības un citu dejotāju klātbūtnē, tev tiek piedāvāta iespēja būt pašam, būt patiesam, būt īstam. BIODANZA ir kā māksla, kas savieno dejotāju ar deju. Tā pamodina sajūtas būt šajā mirklī dzīvam, būt kustībā, būt kopā. BIODANZA, Latvijā pazīstama arī kā BIODEJA, ir unikāla personības attīstības, fiziskās, psihiskās un sociālās veselības pilnveidošanas metode, kuras teorētiskā modeļa pamatā ir ideja par visu dzīvo sistēmu atjaunošanās un pašregulācijas iespēju. Metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

 2. BIODANZA DEJA BRĪVĪBAI

  e-pasts:   antrasprakse@gmail.com

  atrast ko noderīgu vari vēl te:

  http://www.biodanzalatvia.lv/

  https://www.facebook.com/ar.biodanza/

  https://www.biodanza.org/es/

  https://www.biodanza.org/es/

 3. BIODANZA - TAVAM PRIEKAM UN VESELĪBAI

  BIODANZA dot Tev iespēju - atbrīvoties no ikdienas spriedzes, stresa, stereotipiem, aizspriedumiem un veidot savu dzīvi veselīgāku un pilnīgāku.

  .

  BIODANZA ir kā tavas dzīves un  esības vienotības deja. Tā nemāca noteiktus deju soļus, bet palīdz, ar mūziku un kustību, līdzsvarot racionālo un intuitīvo prātu, integrēt domas, jūtas un darbību.

  .

  BIODANZU var dejot visi, kas to vēlas. Nav vajadzīgas iemaņas dejotprasmē. Arī vecumam un fiziskajai formai nav nozīmes. 

  .

  "BIODANZA būtība ir radīt pirmatnēju laimes avotu. Mīlestību uz dzīvi. Tas nozīmē ļauties mūsu dziļākajai vēlmei pēc cilvēciska kontakta, tas nozīmē ļaut izpausties mūsu lielākajam talantam - mīlestības viedumam."/Bruno Džuliani/

  .

  BIODANZA metodes mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, mazināt ikdienas stresu, nonākt pie fiziskas un emocionālas labizjūtas un atjaunot pamatuzticēšanās izjūtu pasaulei.

  .

  BIODANZA atver iespējas dzīvot dzīvi veselīgāk, vieglāk un priecīgāk.

 4. BIODANZA - ATTIECĪBU SASKAŅAI UN SKAISTUMAM

  REGULĀRI APMEKLĒJOT BIODANZA NODARBĪBAS:

  • Mazinās ķermeņa spriedze, ikdienas nemiers un stress.
  • Paaugstinās imunitāte un uzlabojas veselība.
  • Sāc apzinies vairak sevi kā veselumu - savas emocijas, jūtas, prāta dabu un ķermeni.
  • Aktivizējas tava griba, motorais un afektīvais, radošais  potenciāls.
  • Tiek pārvarētas kontaktēšanās un tuvu attiecību barjeras.
  • Paplašinās apziņa un pasules redzējums.
  • Palīdz tev vairāk izpaust sevi un būt tam, kas esi!

  .

  foto: KATRĪNA ĶEPULE

 5. BIODANZA - UZDRĪKSTĒTIES! ĻAUTIES! BŪT!

  foto un video:  KATRĪNA ĶEPULE

 6. PAR UZDRĪKSTEŠANOS BŪT

  - STĀSTS VAI SKATĪJUMS CAUR KATRĪNAS OBJEKTIVU  no Biodanza festivāla 2019.gadā

 7. SVARĪGAS LIETAS

  Izlasi! Tas Tev var palīdzēt justies komfortablāk un ļaut notikt produktīvām  izmaiņām.

  .

  • Katra nodarbība ir veidota citādi kā iepriekšējā, un tai ir konkrēts uzdevums.
  • Bieži, tas, kas sākotnēji rada diskomfortu, izbrīnu, satraukumu, pēcāk atklāj Tev plašāku un dziļāku redzējumu gan par sevi, gan pasauli, kā arī sniedz daudz vairāk iekšēju mieru.
  • Pirms dejošanas notiek sarunu aplis. Tas ilgst apmēram 30-40 minūtes, tajā katram dalībniekam ir iespēja dalīties ar pašsajūtu un savām atklāsmēm deju nodarbībās. Skolotājs sarunu aplī aktivizē nodarbības tēmu.
  • Lai vairāk izbaudītu deju, kustību, savu ķermeni, emocijas un jūtas, dejošanas daļā dalībnieki tiek aicināti nerunāt /pat domās/.  
  • Veltot dejā uzmanību savai iekšējai pasaulei -  Tu pamazām vairāk izzini sevi un savu jūtu pasauli. Pieņemot bez vērtējuma savas sajūtas un emocijas, kādas tas ir, - Tu pamazām novērosi kā tās mainās un atbrīvo Tevi no Tava prāta ierobežojumiem.
  • Skolotājs katru deju parāda un dod tai ievirzi. Tev tikai jāuzticās savam ķermenim un izjūtām un vienkārši jādara kā sanāk Tev un kā Tu jūties brīvi.
  • Reizēs, kad jūties neērti,  Tu vienmēr drīksti norādīt robežu vai paiet mālā, nejūtoties par to vainīgam.  Mēs visi mācāmies uzticēties sev, un mācāmies respektēt otra vēlmes!
  • Ja tevi pārņem negaidīdas emocijas vai spēcīgas jūtas – ļaujies tām, vienalga, kas tas būtu! Mūzika kā burvju instruments attīra mūs no nevajadzīgā. Ļauj visam būt kā ir! Ja būs nepieciešams tev palīdzēs!
  • Svarīgi ir palikt zālē līdz nodarbības beigām!
  • Ja tev gribas padalīties ar to, kas nomāc, satrauc, ir nesaprotams vai ļoti svarīgs - Tu vienmēr vari piezvanīt vai uzrakstīt savam skolotājam  un par to aprunāties. / antrasprakse@gmail.com  tel. +371 29150112/
  • Lai Tavs ieguvums būtu pilnvērtīgs Tev un pēc iespējas harmoniskāks - centies ierasties uz katru nodarbību. Lūgums dot ziņu skolotājam vai kādam no grupas, ja netiec uz kadu nodarbību!
  • Ja vēlies pats pavērot savu attīstības procesu, pēc nodarbības, atnākot mājās, vari pierakstīt vai uzzīmēt savas jūtas un emocijas!
  • Atceries, ka katram ir savs izaugsmes ceļš! Un salīdzināt vērtīgi ir tikai sevi ar sevi - kāds biju, kāds esmu!

 8. PIEVIENOJIES MUMS

  2021. gada augusts

 9. KOPĀ RADOŠĀK

  2020. gada vasara

 10. KOPĀ VIEGLĀK

  2019. gada oktobrī

Antra Sloka ©