1. EKSISTENCIĀLĀ VIRZIENA TERAPIJA

  "Neviens cits nespēj iet pa ceļu mūsu vietā, katram mums pa to jāiet pašam." Dao

  .

  Individuālās konsultācijas un eksistenciālā terapija  tev var palīdzēt saprast savas emocijas, pretrunas un spēcīgas jūtas – dusmas, bailes, kaunu, vainu, trauksmi, panikas lēkmes, bēdas, skumjas, aizvainojumu, iemīlēšanās neprātu, pieķeršanos u.c. emocionālus stāvokļus, kas apgrūtina ikdienas dzīvi un attiecības ar apkārtējiem. Iespēja atklāti, patiesi, izrunāties palīdz atbrīvoties no spriedzes un citām “ķermenī iesprostotajām” emocijām. Sarunās uzdotie jautājumi  paplašina redzējumu par sevi un palīdz ieraudzīt savu dzīvi daudz plašāk, kā arī palīdz apzināties šķēršļus, saskatīt risinājumus, izdarīt izvēli un pieņemt to, ko nav iespējams mainīt. Tikšanās reizēs tu pamazām mācies būt patiesi tāds, kāds esi šajā brīdī un atklāti runāt par to kā jūties te un tagad. Mācies būt klātesošs sev un savai dzīvei. Klātesamība ir spēcīgs terapijas instruments, kas paplašina apziņu, un dziedina dvēseli.

  .

  Apmeklējot eksistenciālā virziena psihoterapiju ir svarīgi saprast un ievērot:

  Psihoterapijas pamat instruments ir  saruna, tajā ir skaidri strukturēts process, kas sniedz iespēju padziļināti izpētīt klienta grūtības, un palīdz uztvert dzīvi kā veselumu – fiziskā, mentālā, emocionālā, sociālā un garīgā sfērā. Tās mērķis mazināt psihoemocionālas ciešanas un veicināt klienta psiholoģisko labklājību. Sarunās uzdotie jautājumi  paplašina redzējumu par sevi un palīdz ieraudzīt savu dzīvi daudz plašāk, kā arī palīdz apzināties šķēršļus, saskatīt risinājumus, izdarīt izvēli un pieņemt to, ko nav iespējams mainīt.

  .

  Eksistenciālā virziena psihoterapija  ietver sevī regulāras tikšanās klātienē vai online.

  Tās ilgums var būt noteikts - esam vienojušies par noteiktu sesiju skaitu; vai nenoteikts - var ilgt vairākus mēnešus un gadus.

  Tikšanās ilgums ir 60 minūtes, parasti tās notiek reizi nedēļā. Pirmajā tikšanās reizē vienojamies par konsultāciju samaksu.

  Viena konsultācijas cena ir 45 eiro

  .

  Konsultāciju var atcelt vai pārcelt ne vēlāk kā vienu dienu pirms plānotā laika. Ja atceļat tikšanos vēlāk nekā 24 stundas iepriekš, jūs to pilnībā apmaksājat. 

  Jebkurā laikā iespējams pārtraukt psihoterapiju,  taču svarīgi ir brīdināt par to un ierasties uz noslēguma sesiju, kur iespējams pārrunāt paveikto.

  Visa konsultāciju laikā saņemtā informācija ir stingri konfidenciāla. 

  Psihoterapeits nereti izmanto supervīzijas, kients tajās paliek anonīms un fokuss tiek vērsts uz terapeita jautājumiem, grūtībām un iespējām savu darbu padarīt efektīvāku.  

  .

  .

  Individuālās konsultācijas notiek:

  Brīvības gatve 214b, 515. kabinets

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  vai rakstot antrasprakse@gmail.com

  .

 2. KONSULTĀCIJAS SKYPE

   KONSULTĀCIJAS NOTIEK ARĪ  SKYPE, ZOOM VIDĒ

  Sadarbība ir iespējama arī ar interneta palīdzību!

  Ilgums 60 minūtes.  

  Konsultācijas cena 45 eiro.

  .

  Atsakot tikšanos vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  rakstot antrasprakse@gmail.com

   

 3. "Visi ceļi ir vienādi – tie nekur neved. Pajautājiet sev, vai šim ceļam ir sirds?

  Ja ir, ceļš ir labs; ja nē, tas ir bezjēdzīgi.

  Visi ceļi nekur neved, bet vienam ceļam ir sirds, bet otram nav.

  Viens ceļš sniedz prieku, un, kamēr tu ej pa to, tu esi no tā neatdalāms; un otrs veids liek nolādēt visu dzīvi.

  Viens ceļš dod jums spēku, otrs jums to atņem."

  Karloss Kastaneda

   

Antra Sloka ©