1. INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS

  "Neviens cits nespēj iet pa ceļu mūsu vietā, katram mums pa to jāiet pašam." Dao

  .

  Individuālās konsultācijas un eksistenciālā terapija  tev var palīdzēt saprast savas emocijas, pretrunas un spēcīgas jūtas – dusmas, bailes, kaunu, vainu, trauksmi, panikas lēkmes, bēdas, skumjas, aizvainojumu, iemīlēšanās neprātu, pieķeršanos u.c. emocionālus stāvokļus, kas apgrūtina ikdienas dzīvi un attiecības ar apkārtējiem. Iespēja atklāti, patiesi, izrunāties palīdz atbrīvoties no spriedzes un citām “ķermenī iesprostotajām” emocijām.

  Sarunās uzdotie jautājumi  paplašina redzējumu par sevi un palīdz ieraudzīt savu dzīvi daudz plašāk, kā arī palīdz apzināties šķēršļus, saskatīt risinājumus, izdarīt izvēli un pieņemt to, ko nav iespējams mainīt.

  Tikšanās reizēs  mēs pamazām mācāmies būt patiesi tādi, kādi esam šajā brīdī. Tā kā mēs jūtamies te un tagad, mācāmies būt klātesoši. Klātesamība ir spēcīgs terapijas instruments, kas paplašina apziņu, un dziedina dvēseli.  

  Konsultāciju, terapijas ilgums, biežums, veids ir atkarīgs no konkrētā gadījuma sarežģītības pakāpes un izvirzītā mērķa.

  Apmeklējot konsultāciju vari sev palīdzēt pārvarēt krīzes situāciju. Savienot saiti ar savu ķermeni, savām jūtām. Atklāt prāta dabu. Izprast, iepazīt un vadīt savas emocijas. Atklāt un efektīvāk izmantot savus resursus. Veiksmīgāk veidot un atrast risinājumus savstarpējās attiecībās.

  .

  Individuālās konsultācijas notiek:

  Brīvības gatve 214b, 515. kabinets

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  vai rakstot antrasprakse@gmail.com

  Konsultācijas cena 45 eiro.

  Ilgums 60 minūtes.

  .

  Neierodoties uz konsultāciju, vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.

   

 2. KONSULTĀCIJAS SKYPE

  "Visi ceļi ir vienādi – tie nekur neved. Pajautājiet sev, vai šim ceļam ir sirds? Ja ir, ceļš ir labs; ja nē, tas ir bezjēdzīgi. Visi ceļi nekur neved, bet vienam ceļam ir sirds, bet otram nav. Viens ceļš sniedz prieku, un, kamēr tu ej pa to, tu esi no tā neatdalāms; un otrs veids liek nolādēt visu dzīvi. Viens ceļš dod jums spēku, otrs jums to atņem." Karloss Kastaneda

   

  KONSULTĀCIJAS NOTIEK ARĪ  SKYPE, ZOOM VIDĒ

  Sadarbība ir iespējama arī ar interneta palīdzību!

  Ilgums 60 minūtes.  Konsultācijas cena 45 eiro.

  .

  Atsakot tikšanos vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  rakstot antrasprakse@gmail.com

   

Antra Sloka ©