1. KONSULTĀCIJAS PIEAUGUŠAJIEM KLĀTIENĒ

  Tev var palīdzēt saprast savas emocijas un spēcīgas jūtas – dusmas, bailes, kaunu, vainu, trauksmi, panikas lēkmes, bēdas, skumjas, aizvainojumu, iemīlēšanās neprātu, pieķeršanos u.c., kas apgrūtina ikdienas dzīvi un attiecības ar apkārtējiem. Iespēja izrunāties palīdz atbrīvoties no spriedzes un citām “ķermenī iesprostotajām” emocijām. Speciālista uzdotie jautājumi  paplašina redzējumu par sevi un palīdz ieraudzīt savu dzīvi daudz plašāk, kā arī palīdz apzināties šķēršļus, saskatīt risinājumus, izdarīt izvēli un pieņemt to, ko nav iespējams mainīt. Terapijas ilgums un konsultāciju biežums ir atkarīgs no konkrētā gadījuma sarežģītības pakāpes un izvirzītā mērķa.

  Apmeklējot konsultāciju vari sev palīdzēt pārvarēt krīzes situāciju. Izprast, iepazīt un vadīt savas emocijas. Atklāt un efektīvāk izmantot savus resursus. Veiksmīgāk veidot un atrast risinājumus savstarpējās attiecībās.

   

  Ilgums 60 minūtes. Cena 30 - 40 eiro /pēc vienošanās/

  Individuālās konsultācijas un eksistenciālā virziena terapija klātienē. 

  Labo Sajūtu Laboratorijā  Rīgā /Brīvības 214b-504/,

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  rakstot antrasprakse@gmail.com

  Neierodoties uz konsultāciju, vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.

 2. KONSULTĀCIJAS SKYPE

  KONSULTĀCIJAS SKYPE

  Sadarbība ir iespējama arī ar interneta palīdzību, ja nav iespējas apmeklēt konsultācijas klātienē.

  Ilgums 60 minūtes. Cena 30 - 40 eiro /pēc vienošanās/

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  rakstot antrasprakse@gmail.com

  FOTO: DACE SLOKA

   

Antra Sloka ©