1. KONSULTĀCIJAS PIEAUGUŠAJIEM KLĀTIENĒ

  Individuālās konsultācijas klātienē. 

  Tev var palīdzēt saprast savas emocijas un spēcīgas jūtas – dusmas, bailes, kaunu, vainu, trauksmi, panikas lēkmes, bēdas, skumjas, aizvainojumu, iemīlēšanās neprātu, pieķeršanos u.c., kas apgrūtina ikdienas dzīvi un attiecības ar apkārtējiem. Iespēja izrunāties palīdz atbrīvoties no spriedzes un citām “ķermenī iesprostotajām” emocijām. Speciālista uzdotie jautājumi  paplašina redzējumu par sevi un palīdz ieraudzīt savu dzīvi daudz plašāk, kā arī palīdz apzināties šķēršļus, saskatīt risinājumus, izdarīt izvēli un pieņemt to, ko nav iespējams mainīt. Konsultāciju ilgums un biežums ir atkarīgs no konkrētā gadījuma sarežģītības pakāpes un izvirzītā mērķa.

  Apmeklējot konsultāciju vari sev palīdzēt pārvarēt krīzes situāciju. Izprast, iepazīt un vadīt savas emocijas. Atklāt un efektīvāk izmantot savus resursus. Veiksmīgāk veidot un atrast risinājumus savstarpējās attiecībās.

  Vieta: Labo Sajūtu Laboratorijā  Rīgā /Brīvības 214b-504/,

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  rakstot antrasprakse@gmail.com

  Pirmā konsultācijas cena 40 eiro. Ilgums 60 minūtes. Turpinot kopēju darbu, vienosimies par sesiju biežumu un samaksu. 

  Neierodoties uz konsultāciju, vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.

 2. KONSULTĀCIJAS SKYPE

  KONSULTĀCIJAS SKYPE

  Sadarbība ir iespējama arī ar interneta palīdzību, ja nav iespējas apmeklēt konsultācijas klātienē.

  Ilgums 60 minūtes.  Pirmā konsultācija 40 eiro. 

  Turpinot kopēju darbu, vienosimies par sesiju biežumu un samaksu. 

  Atsakot tikšanos vai mainot laiku vēlāk nekā 24 stundas pirms plānotās konsultācijas, jāsedz pilna maksa par plānoto (neapmeklēto) konsultāciju.

  Pieteikšanās zvanot: +371 29150112  rakstot antrasprakse@gmail.com

  FOTO: DACE SLOKA

   

Antra Sloka ©